Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Dagmara. Dagmara z werwą planuje swoje życie. Jest pełna ambicji i oryginalna. Ma bogatą osobowość i wszechstronne zainteresowania. Nie daje się jednak do końca poznać. Wiele z tego, co dzieje się w głębi jej duszy, pozostaje tajemnicą, zaś najbliżsi mogą obserwować jedynie skutki wewnętrznych burz i oświeceń. Dagmara często swoimi decyzjami zaskakuje otoczenie. Jest osobą niezależną, czasem nawet nieobliczalną: mało ceni sobie rozsądek i rozwagę, a kieruje się sobie tylko znanymi racjami. Nigdy jednak nie ulega słomianemu zapałowi. Zwykle ufa również swej intuicji, która jej nie zawodzi. W miłości Dagmara bywa jednak zbyt zaborcza, a od partnera oczekuje całkowitego oddania. Jej ograniczać nie można.

Daniela. Osoba odpowiedzialna, pełna zaradności, dobry gospodarz i organizator. Potrafi ująć innych i prowadzić do końca podjęte dzieło. Posiada wiele inicjatyw, które konsekwentnie realizuje. Nie znos słomianego zapału, nie uznaje trudności. Jest człowiekiem bardzo szlachetnym, mądrym i słownym. Ma dar intuicyjnego przewidywania biegu wydarzeń, potrafi zjawiska przyrodnicze logicznie kojarzyć ze sobą oraz interpretować. Mimo to za bardzo dba o swoje wygody, a mniej troszczy się o dobrobyt swojej rodziny, wykształcenie dzieci, życie współmałżonka. Z tego powodu ludzie są im przeciwni.

Danuta. Jest osobą skrupulatną, wnikliwą i pracowitą. Charakteryzuje ją wyjątkowa kultura osobista i subtelność. Lubi poznawać tajemnice życia oraz świata, dlatego sporo czyta. To kobieta pełna energii i temperamentu, ale często zachowuje się dziecinnie. Jest uczuciowa z pewną dozą fałszywej niewinności, która robi duże wrażenie na mężczyznach. I ten seksapil! Danuta potrafi doprowadzić mężczyzn do szaleństwa. Jest również zaborcza, ale w inteligentny sposób, to znaczy podporządkowuje sobie innych, nie przykuwając ich jednak do siebie. Jest kobietą tajemniczą. Potrafi być także dwulicowa, ale jej otoczenie zazwyczaj tego nie dostrzega. Nigdy w widoczny sposób nikogo nie wykorzysta.

Daria. Bardzo pewna siebie, wręcz zarozumiała, a do tego ambitna, to główne cechy Darii. Niestety łączą się one z flegmatycznym sposobem bycia, co nie wróży sukcesów zawodowych. Owszem pracę wykonuje z nadzwyczajną precyzją, ale też w wyjątkowo wolnym tempie. Daria nie wywiązuje się przez to z umów. Bardzo łatwo traci panowanie nad sobą, gdy ktoś zwraca jej uwagę. Z reguły zachowuje się w sposób stonowany, chociaż bywa też kontrowersyjna. Daria jest przy tym osobą towarzyską i ogólnie przyjazną. To kobieta prawa, szlachetna oraz łagodna. Najbardziej w życiu potrzebuje przyjaźni i zrozumienia ze strony bliskich. Będzie miła, kochająca, wierna i oddana – jeśli natrafi na księcia z bajki.

Czytaj dalej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here