Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Wanda. To imię, o którego pochodzeniu znawcy wciąż dyskutują: podają wadę – wędkę – osobę łowiącą mężczyzn lub wendene, co po litewsku znaczy rusałka. Kobieta o tym imieniu zadba przede wszystkim o siebie, a o innych wtedy, gdy wystarczy jej czasu. Nie jest wzorem pracowitości.

Weronika. Weronika ma niełatwy charakter i potrafi nagle pokazać pazurki. Bardzo żywiołowo reaguje, gdy się z czymś nie zgadza, chociaż woli pokojowe rozwiązania. Bywa istną mieszanką wybuchową. To kobieta zdecydowana i życzliwa, czasami nieco chmurna oraz zaborcza. Posiada jednak bogactwo czułości, miłości i zmysłowości. Troszczy się o bliskich i stara się ich ochraniać. Kocha wymagania, przez co nieustannie podnosi sobie poprzeczkę. Jest pracowita, dobrze zorganizowana i zdyscyplinowana. Mądrość życiową zdobywa, ucząc się na swoich i cudzych błędach. Chętnie służy innym radą. Weronika roztacza wokół siebie niebywały czar, wabi i kusi, ale nie wszystkim się podoba. Jest także gotowa do poświęceń.

Wiesława. Rzuca się do działania, zanim pomyśli o konsekwencjach. Energiczna spontaniczność stanowi jej wyróżnik. Nieustannie coś modyfikuje i ulepsza. Wszędzie jej pełno, ale nie tam, gdzie akurat jest potrzebna. Wyznaje zasadę „Żyje się tylko raz!”. Nie przyznaje się do błędów i uparcie broni swego stanowiska. Z nią nie idzie się na kompromis. Ogólnie jest ciepłą i sympatyczną kobietą, która przypadkiem bywa złośliwa, wbrew swej naturze. Mówi bowiem to, co pomyśli. Otoczenie darzy ją sympatią i przymyka oczy na wpadki. Życie z nią to fascynująca przygoda, o ile partner przetrwa nawałnice.

Czytaj dalej:

13 KOMENTARZE

    • Rafał – osoby o tym imieniu dużo czytają, stale się uczą i nie wystarcza im jedna zawodowa specjalność. Znają masy informacji; można powiedzieć, że mają encyklopedyczne umysły. Żyją blisko przyrody i z zamiłowaniem pracują w zawodach, które wymagają stałego kontaktu z naturą. Lubią ogrody i hodowanie zwierząt. Często też jakby pamiętali o czynach archanioła zajmują się leczeniem i mają zdolności uzdrowicieli; fascynuje ich astrologia i inne sposoby zaglądania w przyszłość. Nieobce są im talenty artystyczne, z malarstwem na czele. Typowy Rafał jest łagodny i ma pokojowe usposobienie; woli stosować dyplomację niż stawiać sprawy na ostrzu noża. Mimo to wie, czego chce, pamięta o swoich zasadach i nie daje się wodzić za nos. Nie leży w jego naturze pośpiech; umie czekać na odpowiedni moment. Ufa swojemu przeznaczeniu, że zawsze zdąży z tym, co ma w życiu do zrobienia. Rafałowie rozumieją dusze kobiet i dzieci i chętnie otaczają się liczną rodziną.

      P.S. W przyszłości być może zrobimy serię ze znaczeniem imion męskich 🙂 Pozdrawiamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here